Bitcoin
Finance Krytoměny

V roce 2022 bylo přesunuto více než 450 000 BTC z burz a „horkých“ peněženek do „studených“ peněženek

Podle serveru BanklessTimes.com bylo v roce 2022 přesunuto více než 450 000 BTC z burz a „horkých“ peněženek, které obecně označují účty s vyšší četností transakcí, na peněženky, které se nazývají slangově „studené“. Ty jak název napovídá slouží především k dlouhodobému a zabezpečenému držení kryptoměn.

Jonathan Merry, generální ředitel společnosti BanklessTimes: „Studené peněženky nabízejí offline úložiště a jsou mnohem bezpečnější než „horké“ peněženky připojené k internetu, protože jsou méně zranitelné vůči vnějším útokům. Někteří investoři možná přesunuli své prostředky do studených peněženek, aby je bezpečně uložili, dokud se trh nestabilizuje. Pro ty, kteří nejsou s technologií kryptoměn obeznámeni, to může být známkou opatrnosti nebo nejistoty ohledně budoucnosti kryptoměn a jejich spolehlivosti jako investičního nástroje.“

Tento fenomén ovlivnil trh s kryptoměnami. Jedním z důsledků je, že stáhl z oběhu velké množství BTC. Tím se snížil objem BTC, které jsou k dispozici k obchodování. Následně to vedlo ke snížení poptávky a odpovídajícímu poklesu ceny.

Nepřehlédněte

Staňte se králem a vybudujte své impérium! Vyzkoušejte zdarma online hru Goodgame Empire.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*