Ronnie OʼSullivan
Novinky Sport

Ronnie OʼSullivan: Šestinásobná radost Ohlédnutí za kariérou jednoho z nejlepších snookerových hráčů všech dob

Speciál s názvem The Joy Of Six, který je přehlídkou největších úspěchů Ronnieho OʼSullivana, uvede dne 22. listopadu od 19:15 Eurosport 1. Pořadem, jenž bude předcházet dohrávce finále Northern Ireland Open, diváky provede britský sportovní novinář Colin Murray, který s hráčem znovu prožije všech šest vítězných světových šampionátů včetně první výhry a získaného titulu v roce 2001. Hráč, kterého sledují fanoušci z celého světa, v dokumentu promluví také o svých depresích, spolupráci s doktorem Stevem Petersem, motivacích nebo o tom, jak těžké je vyrovnat se se slávou a bohatstvím v mladém věku.  

Zdroj: Eurosport

“Ten první z nich, to byla obrovská úleva a pocit, že I kdybych už nikdy žádný nevyhrál, tak to nevadí. Ty další byly o tom udělat si jméno a vyhrát tolik šampionátů, abych mohl říct, že patřím k nejlepším,” vzpomíná OʼSullivan na své pocity.

Ronnie OʼSullivan, který je všeobecně považován za nejlepšího hráče snookeru všech dob, líčí své vzpomínky na jednotlivé vítězné šampionáty a klíčové milníky své osmadvacet let trvající kariéry. Společně s moderátorem diskutují také celé řadě dalších témat, které jednu z nejzajímavějších osobností snookeru v životě ovlivnily. 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*