TOP5: Nejbohatší domácí mazlíčci světa
Top 5 Zábava

TOP5: Nejbohatší domácí mazlíčci. Které zvíře vlastní vilu po Madoně a více než 11 miliard?

Webový portál All About Cats zveřejnil report „The Ultimate Pet Rich List“ který, jak už název napovídá zaměřil na vytvoření seznamu domácích mazlíčků s největším majetkem. Čtete správně, tento přehled TOP5 vám poodhalí domácí mazlíčky, kteří se nejrůznějšími způsoby dostali k majetku, který by jim mohl kde, kdo závidět a prostřednictvím kterého mohou trávit svůj život doslova v luxusu. Dočtete se například, který pes létá soukromým letadlem a bydlí ve vile po Madonně. Kdo si svůj majetek „poctivě“ vydělal a kdo se jen dobře narodil, a který domácí mazlíček si účtuje za jeden post na Instagramu více než 735 000 Kč?

Ještě je nutné zmínit, že dle platných zákonů zvířata nemohou přímo vlastnit nemovitosti a další majetek. Zvířata tak například „dědí“ peníze prostřednictvím svěřeneckých fondů, které jsou určeny na jejich péči po smrti majitele.

J I F F P O M

5. místo

J I F F P O M je nejsledovanějším zvířetem na světě
Čistá hodnota majetku 25 000 000 USD ~ 559 000 000 Kč
Živočišný druhPes , plemeno Pomeranian
Získání majetku Vyděláno především díky sociálním sítím
základní údaje

J I F F P O M je sice drobný psík, ale se svým celkovým jměním, které dosahuje téměř 559 milionů korun českých se umístil na 5. místě. Svojí pozici v seznamu nejbohatších mazlíčků světa obsadil zcela oprávněně, protože jeho jmění pochází především z self-made aktivit na sociálních sítích. Jeho Instagram má 9.5 milionů sledujících a jedná se tak o domácího mazlíčka s nejsilnějšími sociálními sítěmi na světě. Jeden post na Instagramu prodává J I F F P O M za neuvěřitelných 736 tisíc Kč a mimo to vydělává také na prodeji své knihy „I am Jiffpom“, nebo prodejem svého kalendáře.

J I F F P O M si zahrát ve videoklipu Katty Perry, který má více než 3,4 miliardy zhlédnutí

To ale není vše, J I F F P O M je také držitelem dvou světových rekordů z roku 2015. První rekord získal díky nejrychleji uběhnutým 10 metrům na zadních tlapkách a druhý pak za nejrychleji uběhnutých 5 metrů na předních tlapkách. Třešinkou na dortu je fakt, že si J I F F P O M zahrál ve videoklipu Katy Perry – Dark Horse, který má na platformě Youtube 3,4 miliardy zhlédnutí.

Zajímá vás, jaká známá moderátorka odkázala svým psům 671 milionů korun?

Tady je 4. místo

Nepřehlédněte

Realitní kancelář Brno – Remax Delux. Najděte toho správného partnera pro nákup a prodej realit.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*