Bulvár Novinky Sport

Zemřel americký novinář Grant Wahl. Den poté, co zveřejnil kritický článek.

Americký fotbalový novinář Grant Wahl zemřel v sobotu při zápase Mistrovství světa v Kataru mezi Argentinou a Nizozemskem.

Osmačtyřicetiletý Grant Wahl údajně zkolaboval v novinářské sekci na stadionu Lusail během prodloužení.

Byla mu poskytnuta resuscitace, ale nepodařilo se ho oživit. Grant byl převezen Uberem do nedaleké nemocnice, kde byl po příjezdu prohlášen za mrtvého. V pondělí Grant napsal, že navštívil lékařskou kliniku v mediálním centru v Kataru.

Grant Wahl diagnostikován se zánětem průdušek, dostal antibiotika

„Moje tělo se nakonec zhroutilo. Tři týdny nedostatku spánku, velkého stresu a spousty práce s vámi udělají své,“ napsal Wahl. „To, co bylo v posledních deseti dnech nachlazení, se v noci zápasu USA-Nizozemsko změnilo v něco vážnějšího„.

„Neměl jsem Covid (testuju se tu pravidelně), ale dnes jsem šel na lékařskou kliniku v hlavním mediálním centru a tam mi řekli, že mám pravděpodobně bronchitidu. Dali mi antibiotika a nějaký silný sirup proti kašli a už po pár hodinách se cítím o něco lépe.

Den před svojí smrtí zveřejnil kritický článek o pořadatelích turnaje.

Jedním z posledních článků, které známý americký novinář zveřejnil kritizoval Katar, kvůli tomu že údajně ani nepředstírá starost o migrující dělníky, kteří zemřeli během mistrovství světa.

Nepřehlédněte

Hledáte kvalitní LED žárovky, nebo pájecí stanice? Navštivte Svetsoucastek.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*