Kurzy online
Více+

TOP 3 kurzy online, které se vyplatí studovat

Jak plyne čas, vyvíjí se i trh práce. S vývojem digitalizace a automatizace se více věcí přesouvá do internetového světa. Některé profese zanikají, další vznikají. Co se tedy vyplatí studovat na podzim 2022? Podívejme se společně na TOP 3 online kurzy současnosti.

1) Kurzy účetnictví budou stále potřeba

I když je spousta pracovních činností nahrazováno softwarem a mnohé procesy ve firmě lze již velmi efektivně automatizovat, účetnictví se to netýká. Fakturu si sice snadno vystavíte automaticky na jedno kliknutí, účetní ale nenahradíte. Lidský faktor je v tomto případě nezastupitelný a do budoucna je velký předpoklad, že stále bude.

Navíc pracovat jako účetní je poměrně lákavé. Tato práce je flexibilní, dobře placená a dá se vykonávat třeba i z domova. Můžete se nechat zaměstnat jako účetní ve firmě, nebo tuto práci vykonávat na živnostenský list a spolupracovat s více podnikatelskými subjekty.

Tip! Vyzkoušejte kurz účetnictví online, který můžete studovat z domova podle vašich časových možností. Přístup k němu získáte na 1 rok včetně všech aktualizací.

2) Kurz personalistiky vás mile překvapí svým obsahem

V minulém roce vznikla spousta online kurzů, některé jsou obsahově příliš plytké a obecné, jiné jsou nabité informacemi a příklady ze skutečné praxe.

Jedním z nich je kurz personalistiky online. Ten obsahuje nejen vše od A do Z co se personalistiky týče, ale i návody na práci s Wordem nebo Excelem, případové studie, vše okolo zaměstnávání cizinců a ukázky vedení mzdové agendy v programech Pohoda, Money S3 a Pamica.

3) IT kurzy rostou v oblibě již několik let

Trendem posledních let jsou rozhodně IT kurzy. Co si pod tím můžete představit? Jedná se např. o kurz programátora, tvůrce webových stránek, grafiky apod. Tyto pozice jsou zajímavé především pro mladé lidi, kteří nechtějí trávit v práci celé dny od rána do večera. Naopak touží po tom pracovat flexibilně jen pár hodin denně (třeba i v noci) a současně cestovat.

A jak jste na tom vy? Absolvovali jste někdy online kurz?

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*