perlomanie.cz
Produkty Více+

Jak mít dostatek energie, abychom o prázdninách zvládli vše potřebné

Prázdniny nejsou jen obdobím sluníčka, volna, vody a zmrzliny. S prázdninami se pojí i hodně stresu a vyčerpání zvlášť, pokud máte děti.

Jak zvládnou prázdniny a nezbláznit se z toho

Pokud už máte děti školou nebo školkou povinné, období prázdnin se často mění na období plné stresu a zvratů. Sháníte hlídání pro děti, plánujete dovolenou, aby se nekryla s dovolenou babiček, které by mohly hlídat. Ti méně šťastní z nás si dokonce musí s partnerem brát dovolenou tak, aby pokryli co největší část léta – to občas znamená trávit dovolenou odděleně. My ale víme, jak alespoň trochu ulehčit psychickému a někdy i fyzickému náporu, který nás právě teď čeká.

Ideální je dát přednost síle přírody. Například v eshopu Perlomanie si můžete vybrat velké množství šperků, které vám mohou pomoci náročné prázdninové období zvládnout.

Jak takové šperky ale vybrat?

Ideální šperky na zklidnění

Mezi nejsilnější pomocníky se obecně pokládá křišťál. Který posiluje tok energie a uvádí tělo do rovnováhy. Dalším důležitým kamenem je sodalit, který harmonizuje, uklidňuje a dodává odvahu. Dalšími vhodnými kameny jsou například ametyst, amazonit a tygří oko. Pokud budete nosit náramek každý den, brzy pocítíte pozitivní vliv kamenů.

Mezi nejsilnější pomocníky se obecně pokládá křišťál

Ideální šperky na dodání energie

Jestli vám dochází síla a potřebujete dodat energii, pak sáhněte po špercích s jaspisem, akvamarínem nebo jadeitem. Náramek s jaspisem vás pomůže nakopnout a zároveň budete přijímat věci, takové jaké jsou a žádná změna plánů už vás nerozhodí. Náramek s jadeitem k tomu ještě odbourává podrážděnost. A pokud zvolíte šperk s akvamarínem, tak ještě potlačíte stres, který se k prázdinám prostě občas připojí.

Náramek s jadeitem odbourává podrážděnost.

Další možnosti, kde načerpat energii

Kdo by nemiloval perly! A víte, že perly nás mohou chránit před negativními vlivy i špatnou energií? Pokud potřebujete univerzální šperk, pak sáhněte po tom perlovém. Nemusíte hned kupovat perlový náhrdelník, bohatě postačí přívěsek s perlou nebo perlové náušnice. I ceny perlových náramků vás nezruinují a díky tomu si můžete užít klidné a ničím nezkažené léto.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*