Jak vybrat maturitní šerpy
Produkty Více+

Jak vybrat maturitní šerpy?

Maturitní ples je jednou z výjimečných událostí v našem životě, na kterou jen tak nezapomeneme. Jelikož se nese ve slavnostním duchu, měli bychom k jeho přípravě přistupovat s patřičnou pečlivostí. S maturitním plesem jsou neodmyslitelně spjaty šerpy, jež se stanou věcnou vzpomínkou na tento důležitý životní milník.

Podle svých představ

V současné době lze šerpy pro maturanty vytvořit skutečně na míru. Vybírat lze z celé řady materiálů, jimiž jsou satén, taft, atlas či třpytivé šerpy, dále nespočtu barev, fontů a variant tisku. A to vše za studentské ceny, které vás nezruinují. Mezi cenově nejpřijatelnější patří taftové šerpy, jež už řadu let stojí na špičce oblíbenosti. V jejich prospěch hovoří kvalitní pevný materiál, který drží tvar a potisk. Třpytivé maturitní šerpy podtrhnou svým blyštivým leskem vaši eleganci. Luxusní atlasové šerpy vás na první pohled zaujmou svým decentním leskem a velmi jemným materiálem.

Jak na to?

Stačí navštívit internetový obchod, jakým je například MyProm specializující se na služby související s plesy. Kromě výroby šerp se rovněž postará o dekorace a výzdobu sálu, natáčení a focení, moderátory, hudbu atd. Postup objednání maturitní šerpy je velice jednoduchý. Prvním krokem je výběr materiálu, barvy a délky šerpy. Následně se zaměříte na volbu potisku. Buď vyberete klasický nápis „Maturant“, nebo si necháte natisknout vlastní text. Ten lze aplikovat i na zadní stranu šerpy. Posledním krokem je volba doplňků, jimiž jsou ozdoby v podobě textilních květů. Rovněž lze nakonfigurovat také učitelské šerpy.

Expres dodání není problém

Po učinění objednávky a odsouhlasení grafického návrhu, jenž vám bude zaslán na email, je standardní dodací doba maturitních šerp 3 týdny. Pokud na objednávku spěcháte, využijte expresního zhotovení do 7 pracovních dnů.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*