NLP kurz
Více+

NLP koučink je vysoce efektivní!

Možná jste si všimli, že se poptávka po NLP koučinku rok od roku zvyšuje, a tak ruku v ruce s tím přibývá u koučů na českém a slovenském trhu.

NLP koučink se od klasického běžného koučinku podstatně liší. Jeho absolventi totiž absolvovali NLP kurz nebo NLP výcvik, který jim rozšířil podstatně dovednosti a nástroje, jak se svými klienty pracovat.

ALE pozor! Pokud narazíte na „nlp kouče“ který se tak nazývá, chtějte od něj vidět jeho certifikát NLP. A ten by měl pocházet od certifikovaného NLP trenéra, který je nejlépe uznáván samotnými zakladateli tohoto oboru. Jinak riskujete, že jste narazili na amatéra, který vám v mnohém může spíše uškodit, než pomoci.

NLP totiž vychází z modelování velmi úspěšných terapeutů své doby. A jeho techniky jsou velmi silné, když jsou precizně provedeny. Výsledky mohou být i trvalé.

Chcete se tedy zbavit strachů permanentně? Odstranit fobii za 10 minut? Vyškrtat ze své hlavy limitující a negativní přesvědčení o sobě nebo druhých či světě? Zbavit se zlozvyků? Pak NLP koučink nebo NLP kurzy jsou to, co hledáte!

Jedničkou u nás na NLP je Coaching University Radka Karbana, která pořádá mezinárodně certifikované NLP kurzy a výcviky, které jsou standardizovány a aktualizovány každý rok o nejnovějších rozšíření NLP, protože tak, jako třeba medicína, se stále rozvíjí a zdokonaluje.

Pan Karban je sám odborníkem na NLP u nás a pomohl už desítkám tisíc lidí zbavit se svých limitujících nastavení a zažít žít život více podle sebe a svých pravidel. Je certifikován přímo samotným zakladatelem NLP Johnem Grinderem a drží status NLP Trainera, můžete tak mít jistotu nejlepší kvality a naučených dovedností.

Na této škole můžete absolvovat např. NLP kurz Practitioner a tak získat i mezinárodně uznávaný certifikát s podpisem samotného zakladatele NLP, což je opravdu velmi prestižní záležitost, kterou Vám jiní učitelé jen tak nenabídnou.

Co vám NLP kurzy přinesou? Ať už jednotlivci nebo kouči?

  • Dokonalejší strategie, jak vytvářet s klienty rychleji důvěru (rapport)
  • Preciznější postupy, jak zbavit klienta strachu a limitujících vzorců
  • Moderní metody pro nastavování cílů a jejich zpodmínkování v mysli klienta, aby měl dostatečnou motivaci k jejich dosažení a vytrval
  • Jak zbavit fóbií klienta za jediné sezení (ano, je to možné!)
  • Poznáte kdy je problém uvnitř zcela vyřešen a kdy ještě nikoliv
  • Rozpoznáte různé typy sabotujících vzorců a jak je změnit
  • Naučíte se, jak odstranit zlozvyky jako mávnutím kouzelného proutku (jak spouštěč, tak i změnit reakci klienta za jinou)
  • Hluboké využití podvědomé komunikace s myslí (aby klient dokázal řešit své věci i z hlediska nevědomí a nikoliv jen vědomě)

… a mnoho dalšího. Je toho spousta, co by opravdový kouč profesionál měl umět a znát, aby dokázal pomáhat různým typům lidí a nebyl zaskočen.

Otázkou tak není jestli jít do NLP kurzu, jako to, proč ještě nejste přihlášeni?

V Coaching University jsou kurzy vedeny poutavým a praktickým způsobem, bez suché teorie. Naopak si vše názorně zkoušíte, jak na sobě, tak pak ve dvojících i ve skupinkách, abyste získali reálné a hmatatelné dovednosti. Převedli jste know-how do zručností.

Roman Machník – zkušenosti a názory s NLP Practitioner kurzem

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*