nomadic.cz
Cestování

Nomadic.cz – Netradiční cestovatelský blog

Na světě existuje nepřeberná řada míst, které za návštěvu stojí. Spousta míst, které za tu námahu a uskutečnění cesty skutečně stojí se však nachází v místech, kam se většina lidí či cestovatelů nikdy nevydá. A to buď z důvodu špatné dostupnosti či vzdálenosti země od domova, politické nebo bezpečnostní situace, která ne každému musí vyhovovat a nebo jednoduše nemá odvahu cestovat sám či nějakého stejně smýšlejícího blázna za kamaráda. Přesně pro tyto lidi a samozřejmě také pro všechny ostatní zapálené a nebojácné dobrodruhy je tu cestovatelský blog Nomadic.cz. 

Nejedná se o klasické nudné popisy míst na mapě. Blog se zaměřuje na netradiční země a místa, a také cestopisy a cestovatelská videa z celého světa. Transsibiřská magistrálaHedvábná stezka, Mongolsko, couchsurfing v Íránu, vlakem přes celou Indii, africké safari, život v buddhistickém klášteře na Tchaj-wanu, výstup na sopku v Indonésii je jen výčet mnohých z nich. Všechny cestopisy, blogy a videa jsou nezaměnitelné svým pojetím, nejedná se o jednotvárné, mnohokrát čtené travel blogy, ale o humorné pojednání o cestovatelských strastech v zemích, kde zítra znamená včera a někdy až předevčírem.

Tento cestovatelský blog získává stále více na popularitě a získává pozornost celého spektra čtenářů a cestovatelů. Přináší lidem, kteří cestovat z nějakého důvodu nemohou, možnost to pravé cestovatelské dobrodružstv prožít a také se poučit o zvláštnostech, zvycích a obyvatelých končin méně známých. Kromě cestopisů a videí zde naleznete sekci tipů a rad pro cestovatele, a to jak z ohledem na bezpečnost na cestách, tak i praktické doporučení na co se připravit, a jak se kde chovat. Třeba inspiruje i právě vás k nějaké nové dobrodružné cestě.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*