Projekt Byty u Parku na Žižkově
Produkty Více+

Na žižkovském Vackově se nabízejí poslední volné byty k prodeji

Koupit byt v novostavbě a stěhovat se už příští rok? U rezidenčního projektu, který vzniká pod společností Metrostav Development realita! Výstavba v oblasti horního Žižkova totiž započala už v roce 2020 a na příští rok je naplánovaná kolaudace jedenácti bytových domů. Který z 272 bytů bude váš? Na výběr jsou jednotky všech velikostí!

Od 1+kk po 4+kk

A jaké volné byty se nacházejí v katalogu? Nové byty na Praze 3 osloví jednotlivce i rodiny, protože jsou k dispozici malometrážní 1+kk i prostorné 4+kk. Varianta čtyřpokojového bytu je navíc v úpravě standard na jednom podlaží i v mezonetové, kdy je oddělena místnost schodištěm, což je obzvláště výhodné pro zřízení domácí pracovny. Všechny byty mají posezení na balkonu, lodžii, terase v posledních patrech nebo na předzahrádce v přízemí. Všem novým majitelům bytů je k dispozici sklepní kóje pro uložení sezónních věcí nebo sportovního vybavení.

Za sportem i na procházky

A právě sportovní vybavení se bude obzvláště hodit, protože bydlení na pražském Žižkově nabízí aktivní vyžití v blízkém parku Židovské pece, který přímo navazuje na bytové domy. Jen o pár set metrů dál se nachází další park nebo lesopark Vítkov nabízející chodníky pro procházky, cyklostezky, dráhu pro inline bruslení nebo různá sportoviště pro kolektivní sporty nebo dětská hřiště s herními prvky, skluzavkami a pískovištěm. S přáteli je možné uspořádat grilovačku na některém z oficiálních piknikových míst.

Projekt Byty u parku

Kulturou Žižkov žije

Třetí pražský obvod je zaslíbený nejen sportu, ale Žižkov žije také kulturou. Z bytů rezidence Byty u parku je to jen kousek do stylového kina Aero, které nabízí nezávislou nebo klasickou filmovou tvorbu, ale také do Žižkovského divadla Járy Cimrmana. Kromě dalších hudebních a divadelních scén je tato městská část proslavená svými restauracemi, hospodami a bary, kde lze po práci posedět a užít si pulzujícího velkoměsta.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*