Finance Krytoměny

Jak začít s těžbou kryptoměn? Zkuste Crypto Future

Fenomén kryptoměn v posledních letech doslova dobyl celý svět. Z oboru, který byl dlouhá léta spojován pouze s úzkou skupinou geeků, programátorů a počítačových nadšenců, se stalo rázem odvětví, které dostává pravidelně prostor v největších mainstreamových médiích a má valuaci v řádech miliard dolarů. 

Po řadě let v ústraní se Bitcoin, Ethereum a další kryptoměny začaly prodírat před světla reflektorů a přestaly je ignorovat i velké finanční a státní instituce. Středoamerický stát Salvádor došel v integraci BTC do fungování celé země nejdále. Bitcoin uzákonil jako svoji legitimní měnu a nadále významně investuje do rozvoje infrastruktury, mimo jiné i do těžby kryptoměn. Dalším příkladem může být nově zvolený starosta New Yorku, Eric Adams, který požádal o vyplácení své mzdy v BTC, či řada firem, které tento druh platby také podporují. V ČR jsou to například známý obchod s elektronikou Alza, nebo projekt Crypto Future.

Jak těžit kryptoměny? 

Stejně jako odvětví samotné, i těžba kryptoměn zaznamenala za poslední roky významný posun. S rostoucí hodnotou coinů začal růst i zájem o jejich těžbu samotnou. Časy, kdy se vyplatilo těžit na starých procesorech nebo nevýkonných grafických kartách je i díky čím dál tím vyšším cena energií pryč. To ale rozhodně neznamená, že se na těžbě kryptoměn nedá již vydělat, naopak. Reálně je možné dosáhnout návratnosti investice do jednoho až dvou let. Jen je potřeba zajistit co nejvyšší efektivitu těžby a proto je dobré se spojt s profesionály. 

Mining s Crypto Future

Co umí Crypto Future? 

Crypto Future je projekt, který nabízí komplexní a profesionální služby v oblasti výroby a prodeje těžebních zařízení. Díky svým zkušenostem vám připraví řešení odpovídající přesným požadavkům a potřebám. Pomohou vám zvolit si správnou měnu a miner, pomocí kterého těžit. Samozřejmostí je testování, zaškolení a předání know-how, jak dosahovat co nejlepších výsledků. Celý proces trvá do jednoho týdne během kterého již vytěžené kryptoměny z testovaného zařízení proudí na vaší peněženku. Mimo roční záruky nabízí také servis samotných zařízení a jsou tak ideálním dlouhodobým partnerem. 

Housing od Crypto Future 

Chtěli byste vydělávat těžením kryptoměn, ale nemáte pro umístění sestavy vhodné prostory? Případně se o samotný mining nechcete starat? Ačkoli princip těžby je relativně jednoduchý, i v tomto případě je potřeba myslet na několik požadavků, na které je třeba se připravit. Při těžbě kryptoměn totiž musíte krom prostoru pro uskladnění také počítat s vlivy jako je hlučnost, případně generování velkého množství odpadního tepla. Důležitá je také dostupnost levné elektrické energie pro snižování nákladů a zvyšování rentability. 

Housing je druh služby u kterého je zajištěno uskladnění vašeho mineru ve speciálně upravených prostorách, kde je díky neustálému dohledu kamer i zaměstnanců postaráno o jeho bezproblémový chod. Pro těžbu jsou tak zajištěny ideální podmínky s využitím řízení termoregulace případně další opatření minimalizující vznik problémů. Klíčovou výhodou je také velký fokus CF na optimalizaci cen energií, které patří mezi významné proměnné při výpočtech návratnosti.

Zaujal vás tento článek a chtěli byste začít s těžbou? Obraťte se na Crypro Future. 

Zdroj: https://cryptofuture.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*