Invest.cz
Finance Investice

Investujte chytře a bezpečně na webu INVEST.cz

Investujte do projektu, který si sami vyberete

Crowdfundingový investiční portál INVEST.cz nabízí velmi zajímavý způsob investice. Můžete podpořit projekt, který si sami vyberete a změnit tak život nejen sobě, ale i člověku s dobrým nápadem. Investujete do nadějných projektů, které vás nadchnou. Dáte tím svému životu nový smysl. Tato investice je vhodná pro každého.

Podílejte se na zisku vybrané firmy

Investiční portál INVEST.cz je unikátní platforma, kde jsou prezentovány projekty za účelem získání potřebného kapitálu. Můžete zde zakoupit obchodní podíl v projektu, který si sami vyberete. Podílejte se na zisku nových českých firem, nových startupů, zajímavých nemovitostí a jiných nápaditých projektů. Na webu jsou projekty s investiční příležitostí pro nákup podílu ve firmě, nemovitostí a kryptoměn.

Jak začít investovat

Ve vybraném projektu si zvolíte variantu přímého nebo nepřímého podílu, kolik procent v něm chcete zakoupit a provedete objednávku. Zhodnocení začíná na úroku 8,5 %. V případě nepřímého podílu drží váš obchodní podíl INVEST.cz a připisuje zisk z projektu na váš účet po celou dobu jeho existence. Můžete získat i přímý podíl a stát se spolumajitelem projektu, který pak můžete i ovlivňovat.

Invest.cz

Financujte skvělý český nápad

Jakmile vámi vybraný projekt dosáhne cílové částky, začne se v tu chvíli v součinnosti s jeho autorem realizovat přímo v režii INVEST.cz nebo přes právnickou osobu založenou přímo pro tyto účely. INVEST.cz v nově vzniklé společnosti získá obchodní podíl, stává se společníkem se všemi právy a povinnostmi. 

Realizace projektu

Všechno úsilí je od této chvíle směřováno do úspěšného rozvoje projektu. Jakmile začne firma generovat zisk, INVEST.cz jej začne rozdělovat jednotlivým vlastníkům nepřímých podílů. V případě přímého podílu máte navíc veškerá práva a povinnosti společníka, přístup do činnosti právnické osoby a lze nahlížet i do jejího účetnictví.

Výplata zisku

Zisky se připisují uživatelům vždy po účetní uzávěrce projektu a zisk odpovídá procentuálnímu podílu. V závislosti na ekonomických výsledcích dané společnosti může mít podíl postupem času mnohonásobnou hodnotu. Podíl pak můžete mnohem výhodněji prodat případnému zájemci sami nebo přes platformu. 

Investujte bezpečně a dle svého výběru   

Investice jsou bezpečné. Většina investic je krytá movitým majetkem či nemovitostmi a nesete jen minimální riziko. Vždy jde o ověřené projekty a všechny investiční projekty na webu schvaluje komise s dlouholetými zkušenostmi. Jde proto o velmi lákavý, zajímavý, bezpečný a smysluplný způsob investice

Proč investovat s INVEST.cz

V současné době je čas změnit způsob, jakým investujeme. Aktuálně se inflace pohybuje okolo hranice 8 %. Pokud necháváte své peníze ležet jen tak na běžném, ale i spořicím účtu, dnes kvůli tomu proděláváte mnohem více než dřív. U částky 1 milion korun za rok proděláte 80 tisíc korun

Investujte bezpečně a dle svého výběru   

Pro koho jsou investice určeny

Klientem může být soukromá i právnická osoba. Můžete získat obchodní podíl ve vámi vybrané společnosti, podpořit zajímavý nápad, vznik i rozvoj českých projektů, společností a startupů. INVEST.cz je vhodný pro osoby, co mají volné finance i právnické osoby, které chtějí prodat část svého podílu a rozvíjet podnikání.

Proč chtít vlastnit obchodní podíl

Přes platformu INVEST.cz lze snadno získat podíl ve firmě. Můžete se stát spolumajitelem a získat podíl na zisku. Jde o alternativní a současně efektivní způsob pro generaci vyššího výnosu než máte na běžném či spořicím účtu, nebo v investičních, podílových a nemovitostních fondech. Navíc dáte svému životu nový smysl, podpoříte dobrý nápad i českou společnost, kterou si sami zvolíte.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*