biometrický zámek
Produkty Více+

Biometrický zámek je v dnešní době určen nejen cyklistům

Pokud milujete výlety v sedle a užijete si každou chvíli v terénu, měli byste přemýšlet také o důmyslném zabezpečení vašeho jízdního kola. Moderní technologie jsou sázkou na jistotu, běžný zámek patří už dávné minulosti a zloděje by zdržel nanejvýš o několik vteřin. Biometrika je ale o něčem úplně jiném, přes tento zámek se dostane pouze ten, kdo má povolení. Tedy jinak řečeno, kdo přiloží prst a prokáže se otiskem. Tato překážka bude pro nenechavce příliš nepřekonatelná a jistě zaměří svou pozornost někam jinam. Výhodou je, že toto zařízení vydrží v pohotovostním režimu velmi dlouho.

Malý, skladný a přitom spolehlivý

Jen tři hodiny se nabíjí na plnou kapacitu a může být ve střehu i celé týdny, takže rozhodně neplatí, že bude potřebovat dobíjení pravidelně několikrát za dovolenou. Biometrický zámek je odemčený v příští vteřině, stačí jen přiložit otisk palce. Bez kódu v podobě písmen nebo číslic, který byste po zimě bez použití na bicyklech mohli zapomenout. Otevře se jen tehdy, když souhlasí otisky, nikdo další se ke kolu jednoduše nedostane. A krytí IP55 je zárukou, že se nic nestane ani na cestách, kde je prach nebo když vás zastihne déšť. Nemusíte se proto obávat rozmarů počasí, protože toto moderní zařízení je na ně výborně připravené. Bylo totiž navrženo tak, aby se stalo věrným doprovodem na všech cestách.

Nabízí řadu dalších možností využití

Samozřejmě není určen jen a pouze cyklistům, jistě vás napadnou další situace, kdy by mohl přijít snadno ke slovu. Na chatě, v přírodě a kdekoliv jinde, je zárukou bezpečí a spolehlivosti. Zámek je velmi lehký a v zavazadlech na cesty tak nezabere příliš mnoho místa. Jen přiložíte palec a rázem bude odemčeno, jak snadné! Pokud vás tato nabídka zaujala, víc informací zjistíte na cel-tec.cz!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*