podnikatelska pujčka
Produkty Více+

Podnikatelská půjčka přinese až třicet tisíc korun

Nemusíte nikam spěchat, není důvod, abyste se obraceli se svou žádostí na banku. Ta přitom nemusí nováčkům mezi OSVČ vyhovět, protože potřebuje záruky. A kdo nemá historii nebo velký hmotný majetek, nemusí dostat v tomto případě kladnou odpověď. Nebankovní sektor je na tom ale jinak. Požádat o pomoc můžete kdykoliv, jde jen o vyplnění krátkého formuláře a doložení platného IČ. Půjčka určená pro živnostníky se tak může stát realitou ještě dnes, bez osobních schůzek či dlouhých telefonátů, které vám jen berou energii. Zkuste jít tentokrát jinou cestou!

Neúčelový charakter je velkou výhodou

Pokud potřebujete finanční injekci, je podnikatelská půjčka zajímavým řešením každé podobné situace. Nezáleží na konkrétním účelu, protože každý podnikatel bude mít své důvody, kvůli nimž potřebuje peníze navíc. Poskytovatel půjčky nebude chtít podobné informace ověřovat, neboť jde o administrativní zdržení a svým způsobem také o zásah do soukromí klienta. Malá půjčka je v dnešních podmínkách prakticky vždy neúčelová, nevyžaduje dodatečně účtenky nebo faktury. Může jít o peníze vložené do reklamy nebo vybavení kanceláře, samotný důvod totiž o ničem nerozhoduje. A kolik si můžete touto formou půjčit?

  • 5 tisíc korun je minimální suma, o které lze jednat. Může pak jít o investici týkající se tabletu.
  • 30 tisíc korun je maximem. Vybavení dílny, nářadí, ale třeba i vymalování a základní nábytek.
  • Splátky lze rozdělit mezi 7 a 30 kalendářních dnů, vyberte si proto, co vám bude vyhovovat.

Minimální porce administrativy jistě potěší

A co papírování, nebude taková transakce trvat kvůli němu zbytečně dlouho? Nemusíte se vůbec obávat, v tomto případě rozhodně ne! Půjčka pro OSVČ bude k dispozici do deseti minut od momentu schválení na bankovním účtu žadatele. Podmínek je jen minimum, kromě platného IČ jde například o český bankovní účet a plnoletost. 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*