Olivový olej z Istrie
Produkty Více+

Olivový olej z Istrie zavoní nejen na svátečním stole

Hledáte pěkný dárek, rádi byste připravili svým blízkým překvapení, co bude originální a zkrátka docela nezapomenutelné. Potom sázejte na netradiční recepty, jako je třeba olivový olej z regionu, který slunce celé léto častuje svou přízní. Kdo rád zkouší v kuchyni nové věci a ochutnává recepty, díky nimž pozná, jaké labužníky ukrývá středomořský kraj, bude určitě potěšen. Proč jíst pořád dokola totéž? Svět je plný barev a svědčí o tom i nabídka produktů pocházejících z istrijských oliv.

K dispozici máte hned šestici možností

Pokud jste fanoušci Chorvatska, není co řešit. Olivový olej se nestáčí jen na Krétě nebo v Andalusii, byla by škoda nevyužít potenciál míst, které malým zeleným keříkům opravdu přejí. Istrijská půda je kamenitá, což je pro olivovníky skutečně výborná zpráva. Pak už stačí jen dobře hospodařit s přírodou svěřeným bohatstvím. A co si můžete vybrat? Začít třeba Atilio, vhodnou kombinací pro steaky a maso obecně, přes Organic, který chutná výborně s rajčaty až po Ex Albis, který prestižní katalog Flos Olei hodnotí jako světovou hvězdu. A tím ještě nekončíme, v nabídce jsou i RomanoMlado a Istra, originální kousky, se kterými se nebudete v kuchyni nudit. Příjemná vůně, ale také možnost doladit snad každé jídlo, od zeleninových salátů po zvěřinu až třeba po sváteční čokoládový dort!

Velkou výhodou těchto olivových produktů je i vysoký podíl polyfenolů, které patří mezi zdraví prospěšné látky z lůna přírody. Jak ví každý znalec gastronomie, jen málokdy se zkombinují věci chutné a současně zdravé, že? S olivovým olejem ale vsadíte na správného koně, stačí okusit pár vzorků a budete mít jasno, který vám na jazyku nejvíce ladí. Hoříte láskou ke steakům nebo spíš dáte přednost něčemu lehčímu? Chiavalon je tu pro vás a má velmi široký repertoár, dovozcem je OLIVUM s.r.o. Nechte mu prostor, dokáže totiž zazářit!

  • Olivový olej Chiavalon
  • Olivový olej může být ideální dárek

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*