svatevbní aplikace
Domácí Novinky

Modrá stužka vám se svatbou pomůže!

Plánujete letos svatbu? Doba posledních dvou let, tedy doba Covidu svatebním sezónám vůbec nepřála a spoustě snoubenců nezbylo nic jiného než tento životní okamžik odložit na další rok. Letošní rok vypadá už příznivě a s plánováním svateb se tak roztrhl pytel. Jak všechen ten stres a organizaci zvládnout? Je tu svatební aplikace Modrá stužka!

Co všechno je Modrá stužka? Je to svatební web, svatební pozvánka, seznam svatebních darů, svatební fotoalbum a komunikační nástroj se svatebními hosty v jednom. Zkrátka po registraci a vytvoření účtu si snoubenci velmi snadno vytvoří svůj svatební web, jehož link pak sdílí se svatebními hosty.

Svatební web pak informuje hosty o místě, harmonogramu, programu a datumu události. Samozřejmě je možné připojit další informace o místě konání či případně bližší informace o možnostech ubytování a nahrát zde i fotografie a mapu. V další záložce pak svatební hosté potvrdí svoji účast a případně zmíní své dietární omezení. Pak přichází ta nejzajímavější část, a to jsou svatební dary. Kolikrát hosté tápou, co novomanželům do společného života koupit. Poté to řeší obálkami případně nákupem zbytečností, které novomanželé nikdy nevyužijí. V Modré stužce si tak mohou novomanželé říci, co by si přáli či na co jim mohou svatební hosté přispět. Přispívají pak přímo na jejich účet bez jakéhokoliv prostředníka či poplatků.

Další výhodou Modré stužky je fakt, že se na dárek mohou složit svatební hosté kteří před svatbou neznali. K příspěvku se samozřejmě přidá i elektronické svatební přání a papírová přání a obálku odpadají úplně. Jak to, tak bývá, na svatbě každý fotí a poté si přátelé přeposílají fotky mezi sebou. A co je tak sdílet se všemi, co na svatbě byli. Můžete je nahrát na Modrou stužku! Poslední funkcí Modré stužky je skupinový chat všech hostů, skrz který mohou snoubenci zodpovídat dotazy svatebčanů. 

Modrá stužka přináší inovativní řešení pro všechny nadcházející novomanžele. Ať už se rozhodnete ji využít či nikoliv, přejeme všem mnoho štěstí na společné cestě životem.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*