TOP 5 tipů na Netflix seriály
Top 5 Zábava

TOP 5 tipů na Netflix seriály

Koruna 

1. místo

Hodnocení CSFD: 90 %

4 série, 40 epizod, celkem zábava na 47h 28min + bonus (v roce 2022 vyjde série č. 5) 

Série the Crown o britské královské rodině zaujímá dle ČSFD jen jednu příčku za Dámským Gambitem. Děj 25. nejoblíbenějšího seriálu s hodnocením 90% začíná v padesátých letech minulého století, kdy umírá král Jiří VI. a na trůn nastupuje jeho dcera Alžběta. Díly jsou tématicky zaměřeny na konkrétní historickou událost, ale velmi detailně ukazují i útrapy uvnitř královské rodiny. Dostanete se tak přímo do Buckinghamského paláce nebo na Downing Street. Potkáte se s Churchillem, princem Charlesem, železnou lady, Dianou a mnoha dalšími osobnostmi anglické aristokracie a politiky. Hlavní fokus je pochopitelně na královnu Alžbětu II., její cestu na trůn, rodinné peripetie, vládu a s tím vším spojená nelehká rozhodnutí. 

Čekali byste, že se k seriálu královská rodina vyjádří? Jedinou reakcí z Londýna byla výzva k označení, že seriál Koruna je fikce. Řekněme, že rodina v sérii ovace úplně nesklízí. Přesvědčte se sami! 

Trailer: Koruna

Zpátky na začátek

🙏 Podpořte nás, dejte nám like 🙏

Pokud vás naše články zaujaly, podpořte nás sledováním našeho Facebook profilu facebook.com/aktualizovano/ nebo sdílením článku se svými přáteli. Děkujeme.🙏🙏🙏

One Comment

  1. Pingback: Co je ASMR a jak vám může změnit život? - Aktualizovano.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*