Frontier Go Wild Summer pass
Cestování Novinky Zahraniční

Neomezená letenka na léto za 399 USD? Frontier spouští All-You-Can-Fly. Jaký to má háček?

Společnost Frontier Airlines uvádí na trh novou letní letenku „all-you-can-fly“, která umožňuje cestujícím neomezený počet letů během prázdninových měsíců za zaváděcí cenu 399 USD. Nízkonákladová letecká společnost spouští Summer Pass v době, kdy rozšiřuje svojí nabídku o nové služby, včetně osmi nových linek do Portorika.

A jak taková „lítačka“ od společnosti Frontier vlastně funguje? Držitelé pasu GoWild mají možnost využít neomezené množství letenek od 2. května do 30. září s tím, že letenky na vnitrostátních linkách si mohou rezervovat jeden den před odletem a u mezinárodních linek 10 dní před odletem. Samozřejmě v závislosti na dostupných kapacitách.

Přehled dostupných linek společnosti Frontier

„Každý miluje letní dovolenou a s novým letním pasem GoWild! Summer Pass si můžete užít ještě více toho, co máte rádi,“ uvedl v prohlášení Daniel Shurz, senior viceprezident pro obchod společnosti Frontier Airlines.

„Pro lidi s flexibilním časovým rozvrhem je to skvělá příležitost, jak si užít opravdu velkolepé léto a ještě něco navíc, a to při slunění na pláži, poznávání národních parků a návštěvě nových měst,“ dodal.

Společnost Frontier nabízí také roční verzi neomezeného letového pasu za 999 USD a při bookování letů platí pravidlo „kdo dřív přijde, ten letí“.

Nepřehlédněte

Zajímá vás umělá inteligence? Navštivte web Uměláinteligence.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*