stěhovací služba Praha
Produkty Více+

Co by měla mít dobrá stěhovací služba ? Řiďte se při výběru těmito kritérii

Stěhování je pro všechny zúčastněné opravdu velkou výzvou. Pokud si chcete ušetřit čas a nervy, je vždy dobré využít služeb profesionální stěhovací společnosti. Ta dokáže velmi efektivně a bezpečně zorganizovat zabalení a přepravu vašeho majetku tak, aby se nepoškodil a na určené místo dorazil včas.

A jak by měla taková ideální stěhovací společnost vypadat? Ukážeme vám, jaká kritéria musí splňovat třeba stěhovací služba Praha.

Dostatek vlastních kapacit je absolutní základ

Ptejte se především na všechny certifikáty, povolení a oprávnění, které umožňují vybraným specialistům fungovat na českém trhu. Nesmí jim chybět ani dostatečně vysoké pojištění a samozřejmě kvalitní vozový park. Pro přepravu chtějte výhradně nákladní vozidla nebo dodávky vybavené speciálními ochrannými prvky. Jde o nakládací rampy, kurty a další nezbytné vybavení.

V případě většího stěhování a převozu majetku je také velmi důležitá samotná kapacita vozidel. Pokud zvolená společnost není schopna naložit všechny vaše věci do jednoho auta, měla by na místo poslat několik vozů, aby bylo možné stěhování dokončit co nejdříve. Vše samozřejmě po domluvě s vámi. Není tajemstvím, že povolání dalšího vozu s posádkou celou akci trochu prodraží. Záleží tedy jen na vás, jak se rozhodnete.

Chtějte také individuální přístup a doplňkové služby 

Každý stěhovací úkol je docela jiný, a proto by se ideální stěhovací společnost měla vždy maximálně  přizpůsobit potřebám a očekáváním svých zákazníků. Potřebujete zajistit stěhování o víkendu, poptáváte demontáž a posléze i montáž nábytku na zvoleném místě? Stěhujete cennou sbírku starožitností, která vyžaduje při přepravě opravdovou obezřetnost?

Zkušená  stěhovací firma by vám ve všem měla vyjít vstříc bez větších zádrhelů. Její zaměstnanci proto musí být otevření vašim návrhům a prodiskutovat podrobně každý nápad. Pokud jsou spíše neochotní, jděte raději o dům dál. 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*