JAKE PAU Ben Askeren box
Sport

Youtuber Jake Paul ponížil profesionálního bojovníka UFC Bena Askrena. Za 2 minuty.

Youtuber a bývalá hvězda Disney Channel Jake Paul vyzval ke svému třetímu zápasu v ringu profesionálního zápasníka MMA a účastníka olympijských her Bena Askrena. Zní to jako špatný vtip? Kdepak, 24 letému youtuberovi se povedl husarský kousek. Navzdory predikcím odborníků uštědřil bývalému zápasníkovi UFC hned v prvním kole TKO a získal to pro co si přišel, slávu a respekt.

O tom, že se kontroverznímu youtuberovi podaří připravit velkolepou show a přitáhnout pozornost diváků i medií, nepochyboval nikdo. Na svých sociálních platformách má desítky milionů odběratelů a patří k nejvlivnějších postavám na scéně. Na druhou stranu, ve světě boxu patří mezi začátečníky. Před zápasem měl sice na kontě dvě výhry, nutno ale podotknout že se mu podařilo porazit youtubera a bývalou hvězdu NBA.

O tom, že Ben Askren v tomto zápase hladce zvítězí byl přesvědčený například i šéf UFC Dana White. Ten tak přišel o vsazený milion dolarů. Svojí sázku naopak vyhrál čech Jan Mariánek, který je editor a blízký člen crew Jake Paula. Jon vsadil rovný milion korun a může se tak radovat ze slušného zisku.

Co si o zápase myslíte vy a koho by měl Jake vyzvat na další zápas? Napište nám do komentářů!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*